Regionalny kierownik sprzedaży (TSL - produkt LTL)

Trenkwalder

Sosnowiec, Katowice, Gliwice, śląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec, Katowice, Gliwice
Obowiązki:
  • poszukiwanie strategicznych klientów dla produktu LTL na przydzielonym rejonie sprzedażowym,
  • utrzymywanie relacji ze strategicznymi klientami LTL,
  • nadzorowanie pracy 5 handlowców (3 stacjonarnych, 2 mobilnych),
  • raportowanie wyników sprzedażowych do dyrektora sprzedaży frachtu drogowego,
  • analiza rynku LTL celem kształtowania konkurencyjności oferty.

Wymagania:
  • doskonała znajomość produktu LTL (krajowego i zagranicznego),
  • bardzo duża orientacja na klienta, silne nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów,
  • bardzo dobra znajomość rynku i konkurencji,
  • doświadczenie w pracy z LTL,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, bardzo dobra organizacja pracy,
  • otwartość, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
  • atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od wyników pracy,
  • umowę o pracę na cały etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),
  • miejsce pracy: Sosnowiec,
  • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy