Regionalny Kierownik Realizacji (OZE) - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, lidera na rynku OZE, poszukujemy kandydatów na stanowisko Regionalnego Kierownik Realizacji (montaż paneli fotowoltaicznych).

Regionalny Kierownik Realizacji (OZE)Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Koordynacja oraz wsparcie podległego zespołu Kierowników Realizacji w bieżących obowiązkach.
  • Ścisła współpraca z działem logistyki, zamówień i sprzedaży w celu terminowej i jakościowej realizacji projektów.
  • Optymalizacja działań i wdrażanie nowych procedur.
  • Reprezentowanie firmy na spotkaniach z kontrahentami.
  • Udzielenie klientom i współpracownikom wsparcia technicznego, rozwiązywanie problemów.
  • Przygotowywanie raportów, zestawień, propozycji usprawnień.

Wymagania:

  • Doświadczenie w koordynacji realizacji inwestycji instalacji paneli fotowoltaicznych.
  • Umiejętność skutecznego kierowania i wspierania podległego zespołu.
  • Inicjatywa i bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Dyspozycyjność do częstych podróży służbowych.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanego doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Przyjazną, niekorporacyjna atmosferę w pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.