Regionalny Inżynier Sprzedaży ds. Inwestycji ATW

Hays Poland

Poznań, wielkopolskie

Hays Poland

Poznań
Poznań
NR REF.: 1165468

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży HVAC, poszukujemy Kandydata na stanowisko: Regionalny Inżynier Sprzedaży ds. Inwestycji ATW

 Zakres obowiązków:
  • realizowanie indywidualnego budżetu sprzedażowego grupy produktowej pompy ciepła - ATW (w ujęciu kwotowym i marżowym)
  • przygotowywanie ofert handlowych, prezentowanie rozwiązań produktowych dla potencjalnych inwestorów oraz negocjacje umów
  • tworzenie analiz potencjału i proponowanie możliwych kierunków rozwoju w celu zwiększenia sprzedaży
  • praca na terenie województwa wielkopolskiego, zachodniopomorskiego i lubuskiego
  • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych, pozytywnych relacji z klientami firmy (inwestorzy, dystrybutorzy, biura projektowe, instalatorzy, generalni wykonawcy)
  • bieżące wsparcie merytoryczne kontrahentów firmy
  • analiza raportów i prognoz sprzedaży oraz raportowanie wskaźników
  • prowadzenie szkoleń dla instalatorów, projektantów, a także użytkowników urządzeń
  • współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji zadań na wysokim poziomie

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe z obszaru HVAC lub pokrewne
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie we współpracy z inwestorami, firmami instalacyjnymi, projektantami, partnerami handlowymi
  • bardzo dobra znajomość branży i wiedza z obszaru pomp ciepła i klimatyzacji
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • dobra znajomość pakietu MS Office ( Word, Excel, Outlook)
  • doskonałe umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne oraz umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu

Nasz Klient oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • premie kwartalne
  • samochód hybrydowy, również do użytku prywatnego
  • regularne szkolenia techniczne i handlowe
  • stały rozwój poprzez dostęp do szkoleń kompetencyjnych oraz dostęp do platformy Udemy
  • pracę w zgranym, dynamicznym i profesjonalnym zespole
  • bogaty pakiet benefitów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy