Regionalny Inżynier Sprzedaży (branża budowlana)

Hays Poland

Poznań, wielkopolskie

Hays Poland

Poznań
Poznań
NR REF.: 1173298

Dla naszego Klienta, międzynarodowego wykonawcy nowoczesnych hal biurowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Regionalny Inżynier Sprzedaży.

Opis stanowiska:

  • Nawiązywanie i budowanie długotrwałych relacji z inwestorami
  • Praca na terenie województwa wielkopolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego i zachodniopomorskiego
  • Przygotowanie i prowadzenie spotkań handlowych wraz z prezentacją ofert
  • Dobór odpowiedniej technologii oraz rozwiązań dla danej inwestycji
  • Doradztwo w zakresie procesu inwestycyjnego
  • Współpraca z działami przyległymi oraz z działem marketingu
  • Współpraca z podwykonawcami, dostawcami oraz projektantami branżowymi przy opracowaniu ofert

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane- preferowane
  • Znajomość rynku budowlanego w zakresie materiałów budowlanych i zastosowań w budownictwie
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w rozwijaniu i zarządzaniu kontaktami w branży budowlanej (kontakt z klientem inwestycyjnym)
  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  •  Znajomość oprogramowania AutoCad
  • Prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

  • Umowa o pracę
  • Samochód służbowy
  • Laptop, telefon
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy