Referent ds. Księgowości (Accounting Clerk)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Ołtarzew, mazowieckie

Miejsce pracy: Ołtarzew

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Zadania:

  • Współpraca z zewnętrzną firmą księgową (zapewnienie płynności faktur, kontrola deklaracji VAT oraz CIT)
  • Przygotowywanie Cash Flow Forecast (prognozy przepływów pieniężnych)
  • Współpraca i kontakt z przedstawicielami klienta (dział księgowości)
  • Wystawianie faktur VAT (sporządzanie faktur sprzedaży pomiędzy Spółkami)
  • Czynności związane z zamknięciem miesiąca i przygotowaniem sprawozdań finansowych/ raportów okresowych
  • Konsolidacja oraz potwierdzanie sald oraz transakcji
  • Księgowanie wyciągów bankowych i alokowanie płatności przychodzących
  • Utrzymywanie kontaktu z odbiorcami (monitoring należności, uzgadnianie salda rozrachunków itp.)
  • Księgowanie faktur od dostawców i przygotowywanie płatności
  • Utrzymywanie kontaktu z dostawcami (monitoring terminów płatności, uzgadnianie salda rozrachunków itp.)

Wymagania:

  • Doświadczenie w księgowości, fakturowaniu, raportowaniu, przygotowywaniu materiałów do audytów finansowych itp.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (kontakt telefoniczny, spotkania na „Teams” z osobami z centrali firmy oraz działem rozliczeń, korespondencja email w jęz. angielskim)

Oferta:

  • Umowa o pracę za pośrednictwem agencji Manpower na okres 3 miesięcy (możliwość zatrudnienia w wewnętrznych strukturach firmy w późniejszym okresie)
  • Wynagrodzenie 6000 zł brutto/mies.
  • Praca w godzinach 8.00-16.00
  • Miła atmosfera oraz wspierający się zespół współpracowników
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy