Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/11/2017.

Redaktor portalu – praktyki zdalne lub w biurze

Kraków, małopolskie

QuatroNET

Opis stanowiska pracy

Oferujemy bezpłatną praktykę dla osób, które chcą zdobyć doświadczenie dziennikarskie. Możliwość odbycia praktyk i publikowania swoich tekstów na ogólnopolskim portalu, bez wychodzenia z domu - praca zdalna lub w naszym biurze.

Oferujemy:

- pracę zdalną lub w naszym biurze
- możliwość zdobycia doświadczenia
- zaświadczenie o odbyciu praktyk i referencje
- możliwość zatrudnienia po praktykach

Wymagania

- tworzenie artykułów, notek i porad na tematy związane ze ślubem, weselem, modą, urodą, zdrowiem, podróżami itp.
- wyszukiwanie w Internecie ciekawych informacji i filmików związanych z ww. tematyką
- działania z zakresu social media

Wymagania:
- lekkie pióro
- znajomość zasad poprawności językowej
- kreatywność
- rzetelność i samodzielność
- zaangażowanie

Mile widziane:
- student/-ka studiów humanistycznych, najlepiej zaocznych
- podstawowa znajomość zasad marketingu internetowego

Działalności firmy QuatroNET koncentruje się przede wszystkim na tworzeniu skutecznych... rozwiązań informatycznych dla biznesu. Wdrażane przez nas aplikacje internetowe oraz systemy dedykowane dla firm pozwalają na skuteczny rozwój Państwa biznesu.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki / Staż
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Media / Wydawnictwa / Dziennikarstwo