Recepcjonistka

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1167476

Międzynarodowa firma poszukuje kandydata na stanowisko: Recepcjonista/Recepcjonistka.

Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku administracyjnym, recepcyjnym około 2 lata
- dobra znajomość języka angielskiego

Obowiązki:
-wsparcie administracyjne w całej organizacji
-opieka nad gośćmi
-dystrybucja korespondencji i przekierowywanie rozmów telefonicznych
-zarządzaj materiałami biurowymi i proponuj alternatywy

Oferta:
- pierwsza umowa na 6 miesięcy
- wynagrodzenie 5000 PLN brutto
- praca stacjonarna
- ciekawa ścieżka rozwoju

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

HAYS Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland