Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Dla naszego Klienta, mającego swoją lokalizację w Czosnowie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Recepcjonistka/Recepcjonista

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
05/2021

Zadania:

  • Obsługa centrali telefonicznej, odbieranie telefonów i przekazywanie informacji dzwoniącym, kierowanie rozmów do odpowiednich pracowników jednostki.
  • Obsługa interesantów, prowadzenie rejestru osób wizytujących.
  • Nadzór nad odpowiednim wyposażeniem biura; zamawianie artykułów gospodarczych, materiałów biurowych i spożywczych.
  • Bieżące prace administracyjno - biurowe.
  • Ewidencjonowanie i dekretowanie dokumentów zakupu (faktur, rachunków, not księgowych).
  • Dbanie o wizerunek firmy; dbałość o higienę i estetykę na stanowisku pracy i w obrębie biura.

Wymagania:

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne oraz komunikacyjne.
  • Dyspozycyjność od Poniedziałku do Piątku w godzinach 8:00-16:00.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie - długofalowa współpraca.
  • Możliwość rozwoju w obszarze administracji biurowej.
  • Dobrą atmosferę.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.