Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się sieć hotelowa zatrudni na stanowisku: recepcjonista/recepcjonistka.

Jeśli chcesz pracować w miłej atmosferze oraz w miejscu pełnym wyzwań zapraszamy do współpracy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i w piśmie),
  • Dyspozycyjności,
  • Samodzielności oraz umiejętności dobrej organizacji pracy,
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów z ludźmi,
  • Wysoki poziom kultury osobistej. - Wymagane minimum 6 miesięczne doświadczenie w pracy na recepcji.

Firma oferuje:

  • Miłą atmosferę w zgranym zespole,
  • Umowę o pracę,
  • Premie oraz prowizje od sprzedaży.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Chętnych zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza Infopraca.

Prezentacja firmy

Firma świadcząca usługi noclegowe.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka