Opis stanowiska pracy

Instytut Immunoterapii Nowotworów i Chorób Przewlekłych ImmunoMedica rozpoczął swoją działalność w 2015 r. Specjalizuje się w leczeniu nowotworów złośliwych, a także innych chorób przewlekłych, jak borelioza, stwardnienie rozsiane etc.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko

Recepcjonista / Recepcjonistka

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

• Umawianie wizyt pacjentów telefonicznie oraz mailowo

• Zarządzanie korespondencją

• Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

• Planowanie i realizacja zaopatrzenia administracyjno-biurowego

• Przygotowanie korespondencji, pism firmowych, podstawowych analiz

• Współpraca z firmami kurierskimi, dostawcami usług

• Budowanie dobrego wizerunku Instytutu

Oferujemy:

• Umowę o pracę na cały etat ( po okresie próbnym)

• Elastyczny czas pracy (system zmianowy do ustalenia)

• Życzliwy zespół, miłą atmosferę

• Możliwość zdobycia doświadczenia w ciekawej firmie

• Pełne wsparcie i szkolenia na początku pracy

Wymagania

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe ( min. licencjat )

• Dobra znajomość programów WORD i EXCEL

• Znajomość języka angielskiego

• Umiejętność obsługi urządzeń biurowych

• Miła aparycja i pozytywne nastawienie do życia

• Dokładność i zaangażowanie w realizację zadań

• Dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

Instytut Immunoterapii Nowotworów i Chorób Przewlekłych ImmunoMed... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia