RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA

Brasil Sp. z o.o.

02-704 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja reklamowa Brasil Sp. z o.o. do swojego biura poszukuje:

RECEPCJONISTA/RECEPCJONISTKA

Opis stanowiska:
- kompleksowa obsługa recepcji
- obsługa spotkań z klientami
- dbanie o prawidłowy przepływ informacji i dokumentacji
- kontakt z działem księgowości - sprawdzanie faktur pod względem merytorycznym i rachunkowym
- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
- współpraca z dostawcami usług zewnętrznych
- organizacja podróży służbowych
- sporządzanie raportów i zestawień
- pozostałe prace zlecone przez przełożonego

Wymagania:
- dobra znajomość MS Office (Excel, Word)
- dobra znajomość języka angielskiego
- wykształcenie minimum średnie
- zdolności organizacyjne
- dyspozycyjność
- komunikatywność oraz pogodne usposobienie

Oferujemy:
- pracę w stabilnie rozwijającej się firmie
- pracę na umowę zlecenie, kwota 1.600 zł netto
- pracę w godzinach 8-14
- miłą atmosferę, pracę w młodym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)"

Prezentacja firmy

BRASIL - agencja reklamowa full service - ATL/BTL/Design/Interact... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
na stałe
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat