Recepcjonist(k)a / Asystent(ka) z biegłą znajomością j.angielskiego

Loco Real Estate

00-833 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

RECEPCJONIST(K)A / ASYSTENT(KA)

 /Warszawa/

Opis stanowiska:

• bieżąca administracja biura (dbanie o prawidłowy obieg dokumentów, organizacja spotkań, dbanie o wygląd i funkcjonalność biura, drobne prace porządkowe, przyjmowanie gości)
• organizowanie i rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
• podstawowe działania marketingowe (media społecznościowe, google adwords, aktywna analiza rynku pod kątem spotkań/szkoleń branżowych)
• przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych
• prowadzenie statystyk
• drobne tłumaczenia

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie – kryterium obowiązkowe
• biegłej obsługi komputera (Word, Excel, Outlook) – kryterium obowiązkowe
• czynnego prawa jazdy kat. B oraz umiejętności poruszania się po Warszawie – kryterium obowiązkowe
• wyższego wykształcenia (lub osoba w trakcie studiów)
• rozwiniętych zdolności interpersonalnych i wysokiej kultury osobistej
• zdolności organizacyjnych, samodzielności i dokładności w działaniu
• silnej motywacji do pracy oraz zaangażowania
• doświadczenia na podobnym stanowisku min 12 miesięcy

Oferujemy:

• profesjonalne przygotowanie kandydatów do pracy
• stabilne zatrudnienie (umowę zlecenie w początkowym okresie pracy)
• niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, samochód w trakcie godzin pracy)
• możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
• możliwość rozwoju zawodowego
• przyjazną atmosferę i partnerskie relacje w młodym dynamicznym i zgranym zespole
• wygodne biuro w centrum Warszawy oraz pyszną kawę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem. Prosimy o wpisanie oczekiwań finansowych.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

LOCO Real Estate od 2010 roku specjalizuje się w wynajmie apartamentów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat