ManpowerGroup Sp. z o.o.

Recepcjonista

Miejsce pracy: Kraków

Oferta:

  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Inspirujące środowisko pracy
  • Szkolenia i możliwości rozwoju

Wymagania:

Szukamy kogoś, kto wie, jak zarządzać wieloma zadaniami, jednocześnie zapewniając klientom najlepszą obsługę.

Musisz również:

  • Być osoba kontaktową, z umiejętnością budowania silnych relacji zawodowych i wczuwania się w potrzeby ludzi
  • Brać odpowiedzialności za problemy i znajdowanie sposobów ich rozwiązania
  • Być pozytywny, entuzjastyczny i potrafiący dostosować się do szybko zmieniających się sytuacji
  • Posiadać dobrze opanowane umiejętności korzystania z pakietu MS Office i innych podstawowych pakietów IT
  • Posługiwać sięjęzykiem angielskim minimum na poziomie B2

Zadania:

  • Obsługa klientów
  • Obsługa poczty zarówno mailowej, jak i analogowej
  • Dbanie o wygląd recepcji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials