Recepcjonista/Recepcjonistka

Gi Group Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

ZADANIA:

  • Prowadzenie spraw związanych z codziennym funkcjonowaniem recepcji hotelu,
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami,
  • Obsługa rozmów telefonicznych oraz korespondencji,
  • Przyjmowanie i obsługa gości,
  • Dbałość o wizerunek hotelu.

WYMAGANIA:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • Umiejętności organizacyjne, odpowiedzialność i dokładność.

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Pracę pełną wyzwań,
  • Pracę w systemie zmianowym,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.