Recepcja (zastępstwa)

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1178346

Zastępstwa recepcyjne

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży nieruchomości komercyjnych – poszukujemy osób zainteresowanych dodatkowym zatrudnieniem na stanowisku Recepcyjnym.

Rola obejmuje wsparcie procesów administracyjnych, kontakt z dostawcami, Klientami i pracownikami firmy, a także szereg prac pomocniczych w dziale Recepcyjnym.

Od Kandydatów oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (C1), znajomości pakietu MS Office i pierwszego doświadczenia w obszarze administracji.

Ważne: Stanowisko nie jest pełnoetatowe – współpraca zakłada doraźne zastępstwa na stanowisku Recepcyjnym w kilku lokalizacjach krakowskich, międzynarodowych korporacji. Jeśli studiujesz i masz kilka dni wolnych w tygodniu bądź pracujesz tylko dorywczo i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w międzynarodowym środowisku – aplikuj!

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa