Opis stanowiska pracy

Tworzymy wieloplatformową aplikację tworzoną przy użyciu React oraz GraphQL opartą o back-end w Node.js, w całości pisaną w TypeScript.

Twoje obowiązki

  • Tworzenie nowych funkcjonalności
  • Tworzenie współdzielonych komponentów UI
  • Refaktoryzacja istniejących funkcjonalności oraz rozwiązywanie bieżących zgłoszeń

Wymagania

  • Minimum rok komercyjnego doświadczenia w tworzeniu internetowych aplikacji React
  • Bardzo dobra znajomość nowoczesnego JavaScript
  • Bardzo dobra znajomość React
  • Dobra znajomość HTML5 oraz CSS3
  • Doświadczenie w RWD oraz podejściu mobile first
  • Doświadczenie w optymalizacji wydajności internetowych aplikacji
  • Znajomość Git oraz npm
  • Oko do szczegółów
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane
  • Znajomość technologi TypeScript, GraphQL, Webpack, Node.js
  • Znajomość architektury SPA

W zamian za profesjonalizm i zaangażowanie oferujemy
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Opiekę medyczną
  • Kartę multisport
  • Świeże owoce 4 razy w tygodniu
  • Pyszne ciasto co tydzień
  • Wyjazdy integracyjny kilka razy w ciągu roku
  • Stały rozwój i zwiększenie swoich kwalifikacji oraz umiejętności
  • Tworzenie nowych rozwiązań web opartych na wieloletnim doświadczeniu
  • Pracę w zespole z ludźmi z wyobraźnią i poczuciem humoru

Prezentacja firmy

ASCO Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Sp.k. działa od 1994 roku. Nasza g... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
7 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management