BZK Sp. z o. o. i Wspólnicy Sp. k.
POLSKIE MŁYNY S.A. - firma z długoletnią tradycją w branży zbożowo-młynarskiej, największy producent mąk piekarniczych i paczkowanych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Radca Prawny / Adwokat

Miejsce pracy: Koprki

Zadania:

  • Przygotowywanie, negocjowanie i opiniowanie projektów umów (w tym w języku angielskim).
  • Przygotowywanie projektów pism procesowych w postępowaniach sądowych i administracyjnych.
  • Występowanie w charakterze pełnomocnika w postępowaniach sądowych, egzekucyjnych i administracyjnych oraz przed innymi organami orzekającymi.
  • Sporządzanie projektów opinii prawnych, analiza zagadnień prawnych.
  • Przygotowywanie wniosków do KRS oraz innych dokumentów dotyczących bieżącej działalności Grupy spółek.
  • Kontakt z sądami i urzędami.
  • Sporządzanie i uzgadnianie tekstów regulaminów, zarządzeń i innych wewnętrznych aktów prawnych związanych z działalnością Grupy spółek.
  • Pozostałe czynności wynikające z ustawy o radcach prawnych albo prawo o adwokaturze.
  • Doradztwo w obszarze prawa energetycznego.
  • Doradztwo w obszarze prawa administracyjnego.
  • Doradztwo w obszarze prawa pracy.
  • Współpraca z działami wewnętrznymi Grupy spółek.

Nasze oczekiwania:

  • Tytuł zawodowy Radcy Prawnego lub Adwokata.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku zdobyte w przedsiębiorstwie z sektora prywatnego lub w kancelarii prawnej zajmującej się obsługą przedsiębiorstw - minimum pięć lat.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Zaangażowanie w realizowaniu powierzonych zadań, komunikatywność, samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za rezultat powierzonych zadań.
  • Gotowość do świadczenia usług w biurze Zarządu spółki w Koprkach (wymóg konieczny).
  • Umiejętność analizy sytuacji i proponowania skutecznych rozwiązań.
  • Umiejętność sprawnego stosowania prawa w środowisku biznesowym.
  • Rzetelność, terminowość, zaangażowanie przy wykonywania powierzonych zdań.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej.
  • Znajomość rynku FMCG.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie kontraktu B2B w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Możliwość przystąpienia do programu pakietów sportowych na preferencyjnych warunkach.
  • Udział w szkoleniach i kursach.
  • Możliwość udziału w kursach językowych.
  • Dobrą atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
BZK Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.

Wywodzimy się z grona spółek córek BZK Holding Sp. z o.o. – nowoczesnej, innowacyjnej i stabilnej rynkowo grupy, do której należą m.in.:

  • Bakoma Sp. z o.o.
  • POLSKIE MŁYNY S.A.
  • BIOAGRA S.A.
  • BIOAGRA-OIL S.A.
  • Komagra Sp. z o.o.
Czym się zajmujemy

Świadczymy usługi doradcze oraz udzielamy merytorycznego wsparcia, poszukujemy nowych kontrahentów i dostawców usług na terenie całego kraju. Gwarantujemy spółkom pomoc zapewniając im obsługę i rozwój w obszarach handlu, logistyki, zakupów, zarządzania kapitałem ludzkim.

Oferujemy wsparcie w zakresie wdrażania systemów informatycznych, optymalizacji procesów produkcyjnych, zarządzania jakością i regułami zrównoważonego rozwoju.

Troszczymy się również o sferę finansową podmiotów. Udostępniamy narzędzia związane z budżetowaniem, kontrolingiem, sprawozdawczością i zabezpieczeniem transakcji.

DOŁĄCZ DO NAS!

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy