Работник багажного отделения аэропорта (м/ж) / Pracownik bagażowy na lotnisku (m/k)

Trenkwalder

Wrocław, dolnośląskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Работник багажного отделения аэропорта в г. Вроцлав

Аэропорт Вроцлав имени Николая Коперника (Wroclaw Copernicus) расположен в 10 км к западу от центра города.

Обязанности:
  • погрузка и разгрузка багажа,
  • помощь в эксплуатации авиационного оборудования: конвейерные ленты, самоходные лестницы, тракторы аэропорта, генераторы.
Pracownik bagażowy lotniska Wrocław

Port Lotniczy Wrocław im. Mikołaja Kopernika znajduje się 10 km na zachód od centrum miasta.

Obowiązki:
  • załadunek i rozładunek bagażu,
  • pomoc w obsłudze sprzętu lotniczego: przenośniki taśmowe, drabiny samobieżne, ciągniki lotniskowe, generatory.

Требования к кандидатам:
  • знание польского языка на коммуникабельном уровне,
  • хорошая физическая форма,
  • ответственность,
  • работать в разных погодных условиях,
  • работать по 12 часов (можно работать больше).
Wymagania:
  • znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • odpowiedzialność,
  • zdolność do pracy w różnych warunkach pogodowych,
  • dyspozycyjność do pracy przez 12 godzin (możesz pracować dłużej).

Мы предлагаем:
  • официальное трудоустройство согласно Польскому законодательству (umowa-zlecenie),
  • бесплатное проживание на территории аэропорта, или в его близости,
  • средняя зарплата в месяц на руки от 3000 злотых.
  • заработная плата от 15,15 злотых нетто (на руки) в час, для кандидатов не достигших 26 лет 16,15 злотых нетто в час.
Oferujemy:
  • formalne zatrudnienie zgodnie z polskim prawem (umowa-zlecenie),
  • bezpłatne zakwaterowanie na terenie lotniska lub w jego pobliżu,
  • przeciętne wynagrodzenie miesięcznie na rękę od 3000 zł.
  • wynagrodzenie od 15,15 zł netto (na rękę) za godzinę, dla kandydatów poniżej 26 roku życia 16,15 zł netto za godzinę.
Za proces rekrutacyjny odpowiedzialny Fedianin Vitalii tel. +48 605 126 116.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.