ManpowerGroup Sp. z o.o.

Quality Engineer

Miejsce pracy: Szprotawa

Zadania:

  • Wsparcie produkcji we wdrażaniu nowych projektów oraz przeprowadzanie audytów wewnętrznych dotyczących zapewnienia jakości
  • Nadzór nad procesem FMEA, planami testów, planem kontroli oraz inspekcjami
  • Obsługa reklamacji klientów, analiza oraz wprowadzanie ulepszeń i planów działania
  • Wykorzystywanie narzędzi jakościowych w codziennej pracy do procesu ciągłego doskonalenia, analizy przyczyn i podejmowanych działań korygujących i zabezpieczających
  • Zarządzanie dostawcami usług i procesami kosztowymi
  • Wspieranie i przeprowadzanie audytów u dostawców, audytów wewnętrznych i zewnętrznych zgodnie z IATF i VDA
  • Przeprowadzanie audytów dla próbek i części do produkcji seryjnej
  • Wsparcie w zakresie podstawowego zarządzania jakością dostawcy i zarządzania jakością produkcji

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze zarządzania jakością, mile widziane w branży automotive
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość narzędzi jakościowych dla przemysłu motoryzacyjnego
  • Znajomość systemów ERP (SAP)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym Excel)
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferta:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie z branży automotive, wchodzącej na polski rynek
  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • Możliwości rozwoju i kariery w strukturze firmy
  • Kompleksowy proces wdrożeniowy, uzupełniony o szkolenia za granicą
  • Praca w międzynarodowym środowisku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials