Skorzystaj z wyszukiwarki
Myślałeś o innych ofertach pracy? Skorzystaj z wyszukiwarki. OK, zrozumiałem.

Czy chcesz otrzymywać podobne oferty pracy w miejscowości "Szprotawa" na email?

Utwórz powiadomienie e-mail

Filtry wyszukiwaniaFiltruj wyniki

6 ofert pracy lokalizacja: Szprotawa

Sortuj według:
  • Apteka w miejscowości Szprotawa (woj. Lubuskie) zatrudni magistra farmacji na cały etat lub jego część na bardzo atrakcyjnych warunkach. Gwarantujemy elastyczny grafik pracy. Zapewniamy szereg benefitów. Osobom chętnym na relokacje oferujemy dodatek relokacyjny lub zwrot kosztów dojazdu. Aplikacje proszę składać za pośrednictwem formularza kontaktowego. Proszę o zawarcie w treści CV zgody na przetwarzanie ...

  • Grupa Nowy Szpital Holding S.A. Nowy Szpital w Szprotawie Ordynator Oddziału Chirurgii Jednego Dnia Specjalizacja: Chirurgia ogólna Nowy Szpital w Szprotawie podejmie pilną współpracę z lekarzem chirurgiem na stanowisko Ordynatora Oddziału Chirurgii jednego dnia Opis stanowiska Świadczenie usług w zakresie chirurgii na Oddziale Chirurgii, poradni chirurgicznej w ramach kontraktu z NFZ. Udzielanie ...

  • Mobilny Serwisant Techniczny

    KAEM Sp. z o.o. Sp. k.

    Zielona Góra, Żary, Żagań, Szprotawa, lubuskie

    Zadania: Rozstawianie regałów w punktach sprzedaży; Uzupełnianie towarów zgodnie z wytycznymi; Przebudowy regałowe; Pomoc przy organizacji wystaw na targach Wymagania Prawo jazdy kat. B; Dyspozycyjność i wysoka samodyscyplina, Praca poza miejscem zamieszkania Oferujemy Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie Atrakcyjny system wynagrodzeń Stabilność zatrudnienia Niezbędne narzędzia pracy