Python Developer + AWS

Gdańsk, pomorskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

5-16-61550

Dla naszego Klienta - firmy z branży IT zajmującej się tworzeniem oprogramowania dla klientów z całego świata, poszukujemy aktualnie Python Developera + AWS.

Jako Python Developer będziesz:
- Tworzyć nowe mikroserwisy w chmurze AWS do realizacji płatności
- Projektować i wdrażać nowe rozwiązania
- Współpracować z międzynarodowym zespołem i klientami
- Brać udział w projektach dla różnych branż

Wymagania:
Szukamy właśnie Ciebie jeżeli:
- Znasz MySQL
- Masz minimum 3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji WEBowych w Pythonie
- Posiadasz komercyjne doświadczenie w AWS
- Masz opanowany język angielski w mowie i piśmie na min. poziomie B2

Mile widziane:
-ElasticSearch, poetry, OpenAPI experience, Python static analysis tools experience, Alembic, GNU Make, AWS AppMesh

Korzyści:
- Finansowane certyfikaty takie jak: AWS, Azure, ISTQB
- Dofinansowania do zajęć językowych
- Elastyczne godziny pracy
- Prywatne ubezpieczenie medyczne Allianz oraz dwa rodzaje karty MultiSport
- Rocznie otrzymujesz 6200 PLN na rozwój

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie