Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta z branży przemysłowej (SSC) poszukujemy księgowego do działu PtPProcure to Pay.

Accountant with Spanish

Zadania:

  • Zapewnienie wysokiej jakości usług według SLA firmy
  • Księgowanie faktur w systemie SAP
  • Obsługa podstawowych danych dostawców;
  • Archiwizowanie dokumentów P2P/PtP;
  • Analiza sald zobowiązań
  • Udział w zamknięciu miesiąca
  • Przygotowywanie analiz i raportów
  • Stały kontakt mailowy i telefoniczny z klientami w języku hiszpańskim

Wymagania:

  • Doświadczenie w dziale AP/PtP;
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe;
  • Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego;
  • Znajomość programu SAP byłaby dużym atutem;
  • Wysokie umiejętności interpersonalne.

Co oferuje firma?

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku, w przyjaznej atmosferze ;)
  • Udział w migracjach procesów – podróże do Hiszpanii;
  • Pracę w nowoczesnym centrum biznesowym – centrum Poznania/ Maraton;
  • Atrakcyjne wynagrodzeie;
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość home office;

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse