PTP Accountant with German

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, Niemieckiej korporacji która w chwili obecnej rozwija swoje centrum SSC na terenie Poznania, poszukujemy kandydatów na stanowisko PtP Accountanta z j.niemieckim.

Jeżeli:

- Posiadasz doświadczenie w księgowości?

- Znasz na poziomie bardzo dobrym język niemieckim?

- Znasz na poziomie dobrym język angielski?

Ta oferta jest dla ciebie, aplikuj już teraz!

PTP Accountant with GermanMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Rejestracja faktur i not kredytowych w systemie operacyjnym,
  • Porównywanie i księgowanie faktur,
  • Kontakt z dostawcami i użytkownikami w celu weryfikacji kwestii finansowych i płatności, zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klienta,
  • Tworzenie zestawień i raportów miesięcznych,
  • Realizacja zadań ad-hoc zleconych przez przełożonego,
  • Wspieranie zespołu przy usprawnianiu procesów,
  • Kontakt z klientami firmy z terytorium Niemiec;

Wymagania:

  • Doświadczenie w księgowości,
  • Znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • Bardzo dobra znajomość programów MsOffice;

Oferujemy:

  • Stałą umowę o pracę po okresie próbnym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • System MyBenefit;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.