Przedstawiciel Techniczno-Handlowy z j. serbskim lub chorwackim

Kraków, małopolskie

ATERIMA HR

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • pozyskiwanie nowych oraz obsługa dotychczasowych klientów
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • prowadzenie rozmów handlowych, negocjacji oraz przygotowywanie ofert
  • doradztwo w obszarze zastosowania produktów oferowanych przez firmę
  • ścisła współpraca z działem handlowym
  • realizacja celów sprzedażowych
  • tworzenie raportów z prowadzonych działań

  • bardzo dobrze znasz język serbski lub chorwacki
  • znasz język polski oraz angielski
  • posiadasz doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży technicznej (mile widziane)
  • masz wykształcenie techniczne (mile widziane)
  • cechują Cię bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, analityczne
  • należysz do osób samodzielnych, dobrze zorganizowanych
  • jesteś gotowy/-a do podróży służbowych
  • masz prawo jazdy kat. B

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie, w tym m.in. szkolenia sprzedażowe
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat lub na pół etatu
  • wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy (uzależniony od stopnia realizacji planów sprzedażowych)
  • pakiet benefitów m.in. dodatkowe ubezpieczenie, dofinansowanie do szkoleń

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi