Przedstawiciel Naukowy

Poznań, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy z branży laboratoryjnej, poszukujemy Przedstawiciela Naukowego na teren Polski Północno-Zachodniej.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna głównie za:

  • wykonywanie założonych celów sprzedażowych poprzez promocję sprzętu w obszarze diagnostyki laboratoryjnej
  • pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi
  • prowadzenie negocjacji handlowych oraz przygotowywanie ofert
  • wsparcie merytoryczne dla Klientów
  • reprezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji naukowych

Nasz Klient zapewnia:

  • pracę w przyjaznej atmosferze, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • szkolenia krajowe oraz zagraniczne

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów medycznych w obszarze diagnostyki
  • doświadczenie w zakresie technik biologii molekularnej (PCR, NGS) / diagnostyki jako dodatkowy immunoenzymatycznej (jako dodatkowy atut)
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (biologia, biotechnologia, analityka medyczna)
  • znajomość technik biologii molekularnej
  • dobrą znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność, umiejętność samodzielnego planowania i organizacji czasu pracy
  • znajomość oprogramowania MS Office

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia