Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/10/2017.

Przedstawiciel Medyczny Lublin

lubelskie

HAYS Sales & Marketing

Opis stanowiska pracy

Lublin
NR REF.: 1094891

Dla naszego Klienta, wiodącej firmy na rynku produkującej sprzęt medyczny (opieka stomijna, urologiczna, opatrunki) poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Medycznego, który będzie odpowiedzialny za sprzedaż i rozwój biznesu na terenie województwa lubelskiego. Poszukujemy osób z ok. 3 – letnim doświadczeniem w sprzedaż sprzętu medycznego bądź produktów farmaceutycznych, udokumentowanymi sukcesami sprzedażowymi, chęcią rozwoju w stabilnej i silnej firmie o rodzinnych korzeniach. Idealny Kandydat musi dobrze poruszać się w środowisku szpitalnym, rozumiem potrzeby Klienta oraz Pacjenta, nawiązywać bardzo dobre relacje z personelem medycznym. Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem. Nasz Klient oferuje zatrudnienie oparte o umowę o pracę, pensję podstawową w wysokości 6000 – 7000 brutto oraz premię zależną od wyników, narzędzia pracy, pakiet szkoleń oraz dodatkowe bonusy.

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing