Przedstawiciel Medyczny ds. Kluczowych Klientów (Kraków, Kielce)

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1153764

Przedstawiciel Medyczny ds. Kluczowych Klientów (Kraków/Kielce)

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy farmaceutycznej i medycznej - poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko Przedstawiciela Medycznego ds. Kluczowych Klientów.

Miejsce pracy: województwo małopolskie i świętokrzyskie.

Kluczowe obowiązki w tej roli to:

- codzienna współpraca z kluczowymi odbiorcami promocji medycznej - lekarze gastroenterolodzy,
- promocja produktów do środowiska farmaceutycznego,
- budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z key opinion liderami i decydentami w zakresie powierzonych produktów,
- bieżące monitorowanie rynku,
- raportowanie aktywności w systemie CRM,
- aktywny udział w lokalnych i zagranicznych spotkaniach naukowych, zwłaszcza z zakresu gastronenterologii.

Wymagania dotyczące Kandydatów:

- doświadczenie w analogicznej roli, we współpracy z lekarzami gastroenterologami,
- nastawienie na realizację celów sprzedażowych,
- umiejętności negocjacyjne,
- relacyjność, komunikatywność,
- samodzielność, umiejętność organizacji pracy,
- prawo jazdy kat. B,
- znajomość Ms Office.

Nasz Klient oferuje:

- umowę o pracę,
- benefity
- niezbędne narzędzia, w tym auto służbowe,
- premie uzależnione od wyników pracy,
- pracę z uznanym brandem na rynku, ale i możliwość uczestniczenia w launchu nowych produktów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland