ManpowerGroup Sp. z o.o.

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Wyszków, Warszawa

Miejsce pracy: Wyszków

Oferta:

  • Umowa o pracę lub B2B
  • Samochód do użytku prywatnego
  • Prywatne ubezpieczenie
  • Podstawa + premia od obrotu
  • Możliwość pracy zdalnej

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w branży POS
  • Samodzielność w działaniu
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Umiejętność podejmowania decyzji, zdolności negocjacyjne, umiejętność nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność pracy w zespole i współpracy z ludźmi
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w prowadzone projekty

Zadania:

  • Aktywna sprzedaż materiałów POS
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi, zewnętrznymi, dostawcami
  • Przygotowywanie i przedstawianie ofert oraz negocjacje handlowe
  • Prowadzenie technicznej dokumentacji projektowej
  • Przygotowanie harmonogramów projektów i nadzór nad ich realizacją

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials