przedstawiciel handlowy

MT Marketing

Warszawa,, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nasza Firma to przestrzeń dla ciekawych ludzi, którzy potrafiądzielić swoją pasję z zaangażowaniem. Nasz zespół to osoby aktywne, realizujące się na wielu polach, to ludzie,którzy mają otwarte umysły, patrzą na zadania i problemy z więcej niż jednej perspektywy.
W związku z nowymi projektami poszukujemy Przedstawicieli Handlowych, którzy dołączą do naszych sił sprzedażowych.

Jeśli czujesz się jak ryba w wodzie w kontakcie z drugim człowiekiem - APLIKUJ.

Zakres zadań obejmuje:

- aktywne pozyskiwanie Klientów
- bezpośrednia sprzedaż

Idealny kandydat to osoba:

-Ambitna i zorganizowana
-Wytrwale dążąca do celu i nie bojąca się wyzwań
-Łatwo nawiązująca kontakt z innymi
-Posiadająca doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej bądź chęć do jego zdobycia

Oferujemy:

- Atrakcyjne warunki finansowe
- Bonusy motywacyjne
- Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
- Bezpłatne szkolenia

Dla osób chcących związać swoją przyszłość ze sprzedażą i marketingiem oferujemy przejrzysty Program Rozwoju Biznesowego, przygotowujący do prowadzenia własnego biznesu. Każdy ze szczebli posiada dokładnie opisane umiejętności i wiedzę oraz kryteria niezbędne do przejścia na kolejny poziom.
Podczas programu zapewniamy bezpłatne szkolenia obejmujące: Sprzedaż, Administrację, Finanse, HR itp. oraz opiekę doświadczonych specjalistów i mentorów.

Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę:

-Jesteśmy stabilną firmą z międzynarodowym wsparciem
-Reprezentujemy renomowanych Klientów
-Dajemy możliwość zbudowania atrakcyjnego i stabilnego źródła przychodów
-Nastawiamy się na długofalową współpracę
-Brak kosztów rozpoczęcia współpracy
-Naszym priorytetem są ludzie.

Prezentacja firmy

Firma marketingowa o zasięgu ogólnopolskim.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta