Opis stanowiska pracy

7-23-61081

Wraz z naszym Klientem – międzynarodową firmą produkcyjną, rozwijamy struktury działu handlowego, poszukując osób na stanowisko:

Przedstawiciela handlowego

Zakres obowiązków:
- odpowiedzialność za działania sprzedażowe na powierzonym terenie,
- pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
- kompleksowa obsługa klienta (firmy transportu drogowego, sklepy i hurtownie, zakłady przemysłowe, firmy budowlane),
- prowadzenie negocjacji handlowych, ustalanie warunków współpracy z klientami, sporządzanie umów i dokumentów handlowych,
- monitorowanie oraz analizowanie rynku.

Wymagania:
- min. 3 - letnie doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży B2B,
- preferowane doświadczenie w branży technicznej,
- wykształcenie min. średnie,
- znajomość systemów informatycznych (mile widziana znajomość systemu SAP),
- mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, organizacyjne oraz predyspozycje handlowe.

Korzyści:
- ciekawa i pełna wyzwań praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
- szkolenie wprowadzające,
- konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa oraz premia),
- narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon).

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Sprzedaż - Account Management