Opis stanowiska pracy

Jako firma LOGO produkujemy odzież roboczą i na rynku działamy od ponad 28 lat. W tym czasie staliśmy się rozpoznawalną marką specjalizującą się w wytwarzaniu odzieży roboczej i ochronnej. Wyróżnia nas produkcja wyłącznie na terenie Polski, stosowanie najwyższej klasy tkanin i dodatków, stała kontrola jakości potwierdzona branżowymi certyfikatami oraz wysoka jakość obsługi klienta.

Postawa fair play, stabilizacja, bezpieczeństwo, zaangażowanie, dobra atmosfera i długoterminowy rozwój to wartości, które gwarantujemy naszym klientom, ale przede wszystkim naszym pracownikom.

Jeśli powyższe zasady są ważne również dla Ciebie i chciałbyś pracować w firmie godnej zaufania to zapraszamy Cię do aplikowania na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Warszawa (Białołęka)

Jeśli jesteś osobą:

- otwartą, łatwo nawiązującą kontakty z ludźmi;

- lubiącą sprzedaż i obsługę klientów;

- potrafiącą pracować z klientami na zasadach partnerskich;

- dokładną, umiejącą pracować ze szczegółami;

- solidną, dotrzymującą zobowiązań;

- mogącą pochwalić się sukcesami w rozwoju sprzedaży…

… to możemy zaoferować Ci:

- umowę o pracę na cały etat;

- po okresie próbnym przejrzysty system premiowy;

- przyjazne miejsce pracy ulokowane na warszawskiej Białołęce;

- stabilność zatrudnienia;

- opiekę doświadczonych kolegów podczas okresu wdrożeniowego.

Jeśli to Ciebie zatrudnimy będziesz zajmować się pozyskiwaniem nowych klientów z Polski (lub z zagranicy) oraz obsługą ich zamówień, prowadzić projekty związane z przygotowaniem ofert oraz dbać o stabilną i długoterminową współpracę z naszymi klientami.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o wysłanie zgłoszeń na adres rekrutacja[at]logo.pl

Prezentacja firmy

W pracy kierujemy się uczciwością wobec naszych Klientów, chcem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie