Spawalnik Sp. z o.o.

Przedstawiciel handlowy

Od: Spawalnik Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 02-758 Warszawa

Zakres obowiązków:

• utrzymanie kontaktu z klientami i odbywanie okresowych wizyt handlowych

• aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w zakresie: energetyki, montażu, mechaniki

• przygotowywanie i monitorowanie indywidualnych ofert sprzedaży

• negocjowanie warunków handlowych z klientami

• systematyczne planowanie i raportowanie efektów swojej pracy

• realizowanie celów wyznaczanych przez firmę

• sporządzanie kosztorysu

• pozyskiwanie informacji z rynku o warunkach konkurencji i o oczekiwaniach klientów

Oferujemy:

• umowę o prace

• atrakcyjne wynagrodzenie : podstawa + premie

• niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop

Wymagania:

• wykształcenie minimum średnie techniczne

• czynne prawo jazdy kat. B

• dobra znajomość programów MS Office

• łatwość nawiązywania kontaktów, rzetelność, dyspozycyjność

• chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

• znajomość języka angielskiego minimum B2