Przedstawiciel Handlowy z językiem Włoskim i Polskim

Kraków, małopolskie

WiPjobs

Opis stanowiska pracy

Czy jesteś agentem handlowym i chciałbyś poszerzyć swoje portfolio klientów? Nasz klient, włoska firma działająca w sektorze rolno-spożywczym na Sycylii oraz w przetwórstwie i eksporcie owoców cytrusowych, poszukuje agenta sprzedaży na rynek polski.
Zasób zostanie wykorzystany na utrzymanie i pozyskanie nowych klientów w Polsce.

Obowiązki:
Będziesz;
• Promować i sprzedawać produkty nowym lub już nabytym klientom;
• Identyfikować i pozyskiwać nowych klientów;
• Przedstawiać nowym klientom korzyści i zastosowanie towarów dostarczanych przez reprezentowaną firmę;
• Zarządzać relacjami z klientami na wszystkich etapach cyklu sprzedaży;
• Dokonywać szacunków, oceniać warunki umów, gwarancji i terminów dostaw;
• Osiągać tygodniowe, miesięczne, kwartalne i roczne cele sprzedaży;
• Monitorować wielkość sprzedaży i marże, oceniając raporty sprzedaży;
• rozstrzygać skargi klientów poprzez badanie problemów, opracowywanie rozwiązań, przygotowywanie raportów i przekazywanie rekomendacji menadżerowi sprzedaży;
• Rozwijać trwałe relacje z ważnymi klientami w celu utrzymania wysokiego poziomu usług i lojalności względem klientów;
• Przygotowywać i wysyłać raporty i wyniki działań do menedżerów sprzedaży.

Wymagania

Wymagania:
• biegła znajomość języka polskiego i włoskiego;
• znajomość języka angielskiego jest uważana za plus;
• Znajomość fundamentów przedsiębiorczości i dystrybucji na dużą skalę w Polsce;
• Wyjątkowe umiejętności komunikacyjne;
• Doskonałe umiejętności organizacyjne, operacyjne i planowania;
• Umiejętność samodzielnej pracy;
• Co najmniej ponad 2 lata doświadczenia w pełnieniu funkcji przedstawiciela handlowego w dystrybucji na dużą skalę lub w podobnym systemie.

WiPjobs focuses its business on qualified, professional and skilled recruitment and HR... consultancy.

Our goal is to understand candidate’s needs and provide the best solution for the future employee and employer.

We recruit candidates in several sectors, ranging from Customer Service, Accountancy, HR, Technical Support to Insurance, Sales, Logistics, IT, Finance, etc.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Finanse , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi