PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – województwo mazowieckie

XDISC S.A.

03-301 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma XDISC S.A. jest liderem na rynku fotowoltaiki w Polsce. Od 2012 roku zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji w sektorze firm oraz domów jednorodzinnych. Działamy w całej Polsce. We współpracy z Klientem stawiamy przede wszystkim na jakość obsługi i wysokie standardy.

W związku z rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – województwo mazowieckie.

Opis stanowiska:

• aktywne pozyskiwanie Klientów w segmencie B2B i B2C

• profesjonalne doradztwo i planowanie sprzedaży,

• odbywanie częstych spotkań biznesowych,

• przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji handlowych i zawieranie umów,

• realizacja wyznaczonych celów,

• raportowanie wyników pracy,

Wymagania

• doświadczenie w handlu

skuteczne pozyskiwanie klientów podczas rozmowy telefonicznej (umawianie spotkań)

• częste wizyty u klientów (sprzedaż bezpośrednia)

• doświadczenie w aktywnej sprzedaży B2B i B2C - energia elektryczna, gaz, fotowoltaika, ubezpieczenia, bankowość,

• prawa jazdy kat. B oraz gotowości do odbywania spotkań biznesowych,

• zaangażowania, samodzielności, dobrej organizacji pracy,

• skuteczności w dążeniu do rezultatów,

• wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,

• kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Co oferujemy:

• pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się branży,

• elastyczne formy zatrudnienia: umowa zlecenie / umowa B2B

• atrakcyjne zarobki (podstawa + prowizja uzależniona od wyników),

• programy szkoleniowe,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV zawierające następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

XDISC S.A.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie