Przedstawiciel Handlowy Warszawa i okolice

Bio Harmony Sp. z o.o.

03-301 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Bio Harmony jest dynamicznie rozwijającą się Polską marką branży spożywczej . Od kilku lat zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją zdrowej żywności oraz naturalnych suplementów diety .

W związku z rosnącym zainteresowaniem Polaków naszymi produktami ,poszukujemy kandydatów na stanowisko ;

Przedstawiciel Handlowy - Warszawa i okolice

Wyślij nam swoje CV oraz list motywacyjny

Wybranym kandydatom zaproponujemy

- pracę w młodym dynamicznym zespole

- pakiety szkoleń

- stałą pewną pracę

- stałe wynagrodzenie oraz premie

- nowy samochód służbowy

- telefon służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV do dnia 15,06,2016

Wymagania

Dyspozycyjność , zaangażowanie , doświadczenie na stanowisku przedstawiciel handlowy w branży spożywczej , prawo jazdy kat B

Wymagania

Jeśli jesteś osobą

- pewną siebie

- dynamiczną

- dyspozycyjną

Dodatkowo posiadasz

- prawo jazy kat B

- doświadczenie na stanowsiku Przedstawiciela handlowego w branży spożywczej

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się promocją zdrowia , zdrowej żywności , zdrowego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi