Przedstawiciel handlowy - Szczecin

zachodniopomorskie

HAYS Sales & Marketing

Opis stanowiska pracy

Szczecin
NR REF.: 1134495

Dla naszego klienta, dystrybutora sprzętu medycznego wprowadzającego na rynek Polski innowacyjne produkty oraz posiadający wyłączność dla producentów najwyższej klasy poszukujemy Przedstawiciela handlowego.

Zadania:

Doradztwo oraz sprzedaż produktów USG z portfolio firmy

Nawiązywanie nowych relacji biznesowych oraz poszukiwanie nowych klientów

Realizacja indywidualnych planów sprzedażowych

Udział w wydarzeniach branżowych

Teren pracy: woj. zachodniopomorskie, lubuskie

Poszukujemy:

Osoby z dużą energią i motywacją do pracy oraz chęcią rozwoju

Umiejętność nawiązywania nowych kontaktów, utrzymywania dobrych relacji oraz wysoka kultura osobista

Samodzielność organizacji pracy

J. angielski - dobry

Prawo jazdy kat. B

Doświadczenie w sprzedaży jako przedstawiciel handlowy - mile widziane w branży medycznej

Gotowość do prowadzenia własnej działalności

Oferujemy:

Narzędzia pracy: służbowy telefon, laptop, samochód + karta paliwowa

Grupowe ubezpieczenie na życie, opieka medyczna

Dofinansowanie nauki języków obcych oraz szkolenia od podstaw

Atrakcyjne premie zależne od wyników sprzedaży

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Call Center / Telemarketing , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management