PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - SPRZEDAŻ USŁUG TELEKOMUNIKACYJNYCH

KASPOL

Mińsk Mazowiecki, Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• utrzymywanie bardzo dobrych relacji z obecnymi klientami firmy
• pozyskiwanie nowych klientów
• realizację planów sprzedaży i wyznaczonych zadań
• sprzedaż produktów firmy

Oferujemy:

• przejrzysty i atrakcyjny system wynagradzania (umowa o pracę + premia)
• pracę na szerokim, rozwijającym się rynku
• dobrą atmosferę w pracy
• narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer lub tablet)

Wymagania

Od zainteresowanych osób oczekujemy

• dużej motywacji i konsekwencji w dążeniu do celu
• samodzielności, komunikatywności
• prawa jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z dziedziny op... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi