Przedstawiciel handlowy (Polska Południowa)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Obszar działania: Polska Południowa

Zadania:

  • Realizacja planów sprzedaży na powierzonym terenie
  • Pozyskiwanie nowych Klientów w dziedzinie przemysłu kamieniarskiego
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Kształtowanie i utrzymywanie dobrego wizerunku Firmy
  • Organizacja transportu produktów

Oczekiwania:

  • 3 - 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2)
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Umiejętność negocjacji i prowadzenia rozmów handlowych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową za pośrednictwem Manpower
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa Multisport
Oferta dotyczy pracy tymczasowej
Agencja zatrudnienia nr 412

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials