Przedstawiciel handlowy - nieograniczone zarobki! APLIKUJ!

MT Marketing

00-028 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeśli lubisz bezpośredni kontakt z klientem i nie przepadasz za monotonią pracy „za biurkiem”, jeśli lubisz wyzwania i chcesz poznawać nowych ludzi, to ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Nie zwlekaj – APLIKUJ !

Twoje obowiązki:
• Spotkania oraz budowanie relacji z Klientami B2B
• promowanie i prezentowanie produktów i usług oferowanych przez Naszą Firmę
• realizacja planów sprzedażowych

Wymagania

Nasze wymagania:
• dostępność w tygodniu – od zaraz (mile widziani studenci zaoczni)
• doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B
• samodyscyplina, zaangażowanie i chęci do pracy

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
• pakiet szkoleń wdrażających
• możliwość awansu w strukturach firmy
• indywidualne podejście do problemów pracownika
• współpracę z młodym, energicznym zespołem
• podróże krajowe i zagraniczne

Prezentacja firmy

Firma marketingowa o zasięgu ogólnopolskim.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi