Przedstawiciel Handlowy - Konsultant Oświatowy - nawet 8 tys. zł/mc !

Europejski Instytut Szkoleniowy Sp. j.

Warszawa, Płock, Płońsk, Sochaczew, Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

Od: Europejski Instytut Szkoleniowy Sp. j.
Miejsce pracy: Warszawa, Płock, Płońsk, Sochaczew, Mińsk Mazowiecki
Poszukujemy Kandydatów z całego rejonu województwa mazowieckiego i śląskiego.

Opis stanowiska:

W Europejskim Instytucie Szkoleniowym, będącym niepubliczną jednostką oświatową, realizujemy misję popularyzacji edukacji komplementarnej i dbamy o pozytywną motywację dzieci i młodzieży. Nasi Konsultanci Oświatowi to osoby łączące chęć osiągania najlepszych wyników, z odpowiedzialnością i prestiżem związanym z pracą w edukacji. Jeżeli taka wizja stanowiska jest bliska także Tobie, aplikuj i dołącz do naszego zespołu. Zapewnimy Ci odpowiednie wsparcie, aby ułatwić początek współpracy, Ty natomiast zadbaj o dobre nastawienie i entuzjazm.

Wymagania:

  • od 3-5 lat doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej. Mile widziani kandydaci z branży ubezpieczeń, telekomunikacji, energii, edukacji, ze struktur sprzedaży bezpośredniej;
  • Praca popołudniu od 16-20;
  • Przedsiębiorczość i samodzielność działania, dojrzałość emocjonalna;
  • Znajomość technik sprzedaży;
  • Nastawienie na osiąganie i przekraczanie celów;
  • Silna motywacja do pracy, dyspozycyjność;
  • Umiejętność pracy w konkurencyjnym środowisku;
  • Chęć ciągłego doskonalenia się w dziedzinie sprzedaży;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość lokalnego rynku edukacyjnego;
  • Prawo jazdy kat B i własny samochód.

Oferujemy:

  • elastyczną formę zatrudnienia dopasowaną do potrzeb kandydata z możliwością zatrudnienia etatowego;
  • atrakcyjne wynagrodzenie w systemie prowizyjnym;
  • dodatek paliwowy;
  • możliwość natychmiastowego wypłacenia wypracowanego wynagrodzenia;
  • możliwość awansu w strukturach firmy;
  • szeroką gamę szkoleń dotyczących produktu i technik sprzedaży;
  • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań.

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą formularza Aplikuj teraz.