Przedstawiciel Handlowy/ Junior Sales Manager

Hays Poland

Rzeszów, podkarpackie

Hays Poland

Rzeszów
Rzeszów
NR REF.: 1157855

Dla naszego Klienta, międzynarodowego operatora parkingów, poszukujemy kandydata na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy/ Junior Sales Manager.

 Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż usług firmy na terenie województwa podkarpackiego i małopolskiego
  • Rozwijanie relacji z Klientami firmy
  • Współpraca z deweloperami, gminami, urzędami, centrami handlowymi itp.
  • Walidacja podległego rynku, analiza konkurencji, rozpoznanie nowych możliwości rynkowych
  • Ustalenie i realizacja założeń budżetowych
  • Sporządzanie raportów sprzedażowych z własnej działalności (narzędzie do raportowania – Salesforce)
  • Przygotowanie i utrwalenie strategii konkretnych planów sprzedażowych w celu zwiększenia przychodów i zysków firmy
  • Zarządzanie utrzymaniem i rozwojem umów ramowych z Klientami
  • Reprezentowanie firmy (targi branżowe, konferencje itp.)
  • Praca w podróży służbowej oraz w biurze domowym, podróżowanie po regionie co tydzień - maksymalnie dwa dni w domu

Wymagania:

  • Minimum 2 lata popartego sukcesami doświadczenia w sprzedaży / rozwoju biznesu w sektorze prywatnym i/lub publicznym B2B
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w nawiązywaniu relacji z osobami zajmującymi stanowiska kierownicze i pełniące funkcje publiczne (gmina itp.)
  • Silna orientacja na klienta, proaktywne podejście do sprzedaży
  • Doświadczenie w tworzeniu strategii krótko- i długoterminowej
  • Gotowość do pracy biurowej /komputerowej (oferty, prezentacje) podczas wyjazdów służbowych
  • Umiejętność budowania osobistych relacji i szacunku z ludźmi na wyższych stanowiskach kierowniczych
  • Myślenie strategiczne, samodzielność, innowacyjność i asertywność
  • Umiejętności podejmowania decyzji
  • Umiejętność czytania i rozumienia postanowień umownychl,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, komunikacyjne i negocjacyjne
  • Język angielski na poziomie min. B1- mile widziany
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Excel i Word (przygotowywanie obliczeń, biznesplanów, ofert)
  • Silne poczucie odpowiedzialności i wytrwałości

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Premia sprzedażowa
  • Szkolenia wdrożeniowe
  • Samochód służbowy, laptop, telefon

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy