Przedstawiciel Handlowy/Handlowiec - rekrutacja online

HRK S.A.

Mazowieckie/Łódzkie, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko :

Przedstawiciel Handlowy/HandlowiecMiejsce pracy: Mazowieckie/Łódzkie

Zakres obowiązków:

  •     Realizacja założonych planów sprzedaży i budżetu marży
  •     Profesjonalne doradztwo techniczne dla klientów
  •     Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami oraz pozyskiwanie nowych partnerów handlowych
  •     Zapewnianie najwyższych standardów obsługi klientów
  •     Negocjowanie transakcji i umów handlowych
  •     Poszukiwanie oraz proponowanie nowych rozwiązań sprzedażowych
  •     Sporządzanie raportów i analiz sprzedażowych
  •     Zbieranie i analizowanie informacji dotyczących inwestycji, potencjału rynku, trendów i działań konkurencji,
  •     Współuczestnictwo w działaniach promocyjnych i marketingowych
  •     Współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

  •     Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego handlowca
  •     Wykształcenie średnie (preferowane techniczne)
  •     Znajomość branży instalacyjnej, grzewczej, sanitarnej oraz lokalnego rynku inwestycji i wykonawców
  •     Wysokie umiejętności współpracy w zespole
  •     Umiejętność ustalania priorytetów i organizowania własnej pracy
  •     Sprawna obsługa pakietu MS Office
  •     Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  •     Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  •     Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  •     Cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje
  •     Niezbędne do pracy narzędzia: samochód służbowy (również do użytku prywatnego), telefon, laptop
  •     Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  •     Dużą samodzielność w działaniu oraz przyjazną atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.