Przedstawiciel handlowy - Doradca Techniczny

Lopi Anuszkiewicz i Trzecińscy Sp. J.

Legionowo, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi Klientami
  • Rozwijanie bazy Klientów
  • Przygotowywanie ofert
  • Promocja produktów i usług świadczonych przez naszą firmę
  • Doradztwo techniczne
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne elektryczne lub pokrewne
  • Znajomość branży elektrycznej
  • Umiejętność obsługi komputera w środowisku MS Windows
  • Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność
  • Sumienność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (pełny etat)
  • Pracę w solidnej firmie
  • Dużą samodzielność i swobodę w planowaniu i organizacji pracy
  • Uczestnictwo w budowaniu firmy
  • Narzędzia niezbędne do pracy

STAŁA PRACA OD ZARAZ!

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pomocą opcji "Aplikuj".

Załączając swoje CV prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133 poz. 883 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską firmą rodzinną. Od ponad 25 lat zajmujemy się projektowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy