Przedstawiciel handlowy (branża techniczna)

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Miejsce pracy: Poznań
5-23-66466-1
Wynagrodzenie: 5500 - 6500 PLN

Dla naszego Klienta, producenta urządzeń HVAC, ze względu na dynamiczny rozwój firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Przedstawiciel handlowy

Region: opolskie, dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie

Zakres obowiązków:
- Techniczno-handlowa obsługa obecnych Klientów
- Pozyskiwanie nowych Klientów i rozwój rynku
- Analiza potrzeb Klientów i doradztwo techniczne
- Przygotowanie ofert
- Analiza rynku i konkurencji
- Udział w targach, szkoleniach, wyjazdach zagranicznych

Wymagania:
- Wykształcenie techniczne min. średnie
- Doświadczenie w sprzedaży technicznej (mile widziane w branży HVAC)
- Doświadczenie w sprzedaży B2B
- Gotowość do pracy w terenie
- Mile widziana znajomość AutoCAD

Korzyści:
- Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
- Ubezpieczenie medyczne
- Umowa o pracę/B2B podpisywana bezpośrednio z naszym Klientem
- System premiowy
- Samodzielność w podejmowaniu decyzji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi