Przedstawiciel handlowy - branża FMCG

Łódź, łódzkie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

9-23-59511

Obecnie dla jednego z naszych Klientow – firmy IT realizującej innowacyjne rozwiązania dla branży FMCG z siedzibą w Łodzi, poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciela handlowego.

Lokalizacja pracy: woj. mazowieckie, wielkopolskie, łódzkie.

Zakres obowiązków:

- Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych dla kategorii usług IT dla FMCG,
- Bezpośrednia współpraca z dotychczasowymi klientami w kanale nowoczesnym,
- Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami,
- Przygotowanie strategicznych planów rozwoju poszczególnych linii usług u klientów,
- Budowanie długofalowej współpracy poprzez wdrażanie promocji i akcji marketingowych.

Wymagania:
- Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie sprzedaży z kluczowymi klientami sieciowymi (dyskonty, supermarkety, cash&carry) w branży FMCG,
- Bardzo dobra organizacja pracy,
- Umiejętność efektywnego budowania relacji biznesowych,
- Nastawienie na rezultat oraz umiejętności sprzedażowe,
- Ważne prawo jazdy kat. B.

Korzyści:
Nasz Klient oferuje:

- Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
- Atrakcyjny system premiowy,
- Szkolenia,
- Rozwój w kierunku managerskim.

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Sprzedaż - Account Management