Przedstawiciel finansowo-ubezpieczeniowy

Zbigniew Kozłowski

Warszawa, 02-034, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do mocno rozwijającego się oddziału sprzedaży Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie poszukujemy osób na stanowisko:
Przedstawiciela Finansowo-Ubezpieczeniowego

Oferujemy:

-atrakcyjny system wynagradzania : premia ( za realizację celów sprzedażowych)+prowizja
-program szkoleń ułatwiający start w karierę przedstawiciela finansowo-ubezpieczeniowego
-możliwość podnoszenia kwalifikacji i jasno określoną ścieżkę kariery
-możliwość sprzedaży bogatej oferty ubezpieczeń życiowych, inwestycyjnych
-pracę w stabilnej finansowo firmie
-elastyczne godziny pracy

Wymagania

Oczekujemy:

-min. średniego wykształcenia

-zaangażowania i konsekwencji w działaniu

-otwartości na ludzi i chęci budowania długotrwałych relacji

-komunikatywność i umiejętność słuchania ludzi

-doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem
- posiadania działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia

Zatrudniamy wyjątkowe osoby
Słuchamy naszych pracowników i poznajemy ich potrzeby
Wspieramy ich w dążeniu
Tworzymy zespół profesjonalistów

Prezentacja firmy

AXA to jeden z największych koncernów finansowo-ubezpieczeniowych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia