Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Przedstawiciel Farmaceutyczny

Toruń, Włocławek, Brodnica, Lubicz, Ciechocinek, Chodecz, Wąbrzeźno, Lipno, Radziejów, Sierpc, Płock, mazowieckie

Natur Produkt Zdrovit

Opis stanowiska pracy

Kandydat będzie odpowiedzialny za:

  • Realizację planów sprzedaży,
  • Utrzymanie i budowanie trwałych relacji z klientami (apteki) na powierzonym terenie,
  • Dbałość o odpowiednią ekspozycję produktów,
  • Prowadzenie i organizacja szkoleń produktowych w aptekach,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy, zgodnie ze standardami firmy.

Oczekujemy

  • Znajomość rynku farmaceutycznego,
  • Minimum dwa lata doświadczenia pracy w branży farmaceutycznej, sprzedaży leków OTC i suplementów diety,
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziana znajomość pakietu Ms Office oraz platformy FarmaProm.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym,
  • Szkolenia i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych,
  • Narzędzia pracy ( samochód, telefon, tablet),
  • Opiekę medyczną, Multisport.

Firma Natur Produkt Zdrovit już ponad dwadzieścia lat uczestniczy w rozwoju polskiego... rynku farmaceutycznego. Sukces zawdzięczamy determinacji w poszukiwaniu preparatów innowacyjnych, o sprawdzonym działaniu i tylko takich, które spełniają najwyższe standardy jakości. Zaufało nam wiele wiodących światowych firm farmaceutycznych, których produkty wprowadzaliśmy na polski rynek.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Farmacja / Laboratorium , Praca Obsługa klienta , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Sprzedaż - Account Management