Przedstawiciel ds. współpracy ze środowiskiem medycznym

MEDI-VOX

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

 Poszukujemy ambitnej i rezolutnej osoby, skutecznie egzekwującej swoje cele. Do jej zadań należeć będzie

- Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z przedstawicielami środowiska lekarskiego, mających na celu promowanie marki firmy

- Organizowanie i przeprowadzanie prezentacji oraz spotkań promocyjnych w środowisku lekarskim

- Organizacja akcji propagujących działania firmy dla potencjalnych odbiorców usług i produktów sprzedażowych

- Udział w rozwoju sieci sprzedaży, poszukiwanie potencjalnych punktów prowadzenia działalności firmy

- Monitorowanie i badanie rynku, w tym potencjału sprzedażowego oraz działania konkurencji

- Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby zarządu firmy

Wymagania

- Wykształcenie min. średnie( mile widziane doświadczenie na stanowisku)

- Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji interpersonalnych

- Silna motywacja do pracy, zaangażowanie i zorientowanie na cel

- Kreatywność, samodzielność oraz dynamizm w działaniu

- Wysokie standardy etyczne i kultura osobista

- Dyspozycyjność

- Prawo jazdy kat „B”

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską firmą rodzinną zajmującą się świadczeniem usług oraz spr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia motywacyjna uzależniona od osiąganych wyników, niezbędne narzędzia pracy, bonusy
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia