Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/10/2018.

Property Manager (Industrial)

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy / Location Warszawa

Nasz Klient zapewnia / Our Client offers

Dla naszego Klienta, międzynarodowego dewelopera powierzchni magazynowych, poszukujemy obecnie odpowiedniego Kandydata do objęcia stanowiska:

Będziesz odpowiadał za zarządzanie portfelem nieruchomości magazynowych, przygotowywanie i nadzór budżetu (Capex, Opex), weryfikację dokumentacji formalno - prawnej oraz technicznej danego obiektu, reprezentowanie właściciela przed najemcami w kwestiach związanych z zarządzaniem nieruchomością, współpracę z zespołem technicznym odpowiedzialnym za utrzymanie techniczne nieruchomości.

Nasz Klient oczekuje:

  • Doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku po stronie dewelopera - inwestora i / lub firmy konsultingowej (industrial)
  • Bardzo dobrej, praktycznej znajomości rynku magazynowego
  • Wykształcenia wyższego w zakresie zarządzania nieruchomościami lub pokrewnego
  • Doświadczenia we współpracy z najemcami oraz ekipami technicznymi
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację

Nasz Klient zapewnia:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w ambitnym, przyjaznym środowisku

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena