HR International Sp. z o.o.
HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Promotor Restauracji

Miejsce zatrudnienia: Kraków

Restauracja Baroque przy ulicy Św. Jana przy Krakowskim Rynku, poszukuje osób zainteresowanych pracą promotora lokalu.

Opis stanowiska:
Promowanie restauracji przed lokalem poprzez zapraszanie gości, rozdawanie ulotek oraz poczęstunku do degustacji.

Oczekiwania:
- znajomość język angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,
- przebojowość, pewność siebie,
- kreatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

Oferujemy:
- bardzo elastyczny grafik,
- wynagrodzenie 10 zł/h + 2 zł za każdego zaproszonego do lokalu gościa, który skorzysta z zaproszenia,
- praca w godzinach 12.00 – 20.00,

CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać poprzez formularz infopraca.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatkami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.